Dodávky tepla pro domácnosti a další odběratele skupiny Veolia Energie budou po celou dobu vánočních svátků a novoročních oslav v plném provozu. Nejsou v plánu žádná omezení ani opravy. Také zákaznická linka a poruchová služba bude k dispozici 24 hodin denně.

Datum zveřejnění:

Dodávky tepla pro domácnosti a další odběratele skupiny Veolia Energie budou po celou dobu vánočních svátků a novoročních oslav v plném provozu. Nejsou v plánu žádná omezení ani opravy. Také zákaznická linka a poruchová služba bude k dispozici 24 hodin denně.

„Výroba i distribuce tepla pojede o svátcích podobně jako o víkendu, počet osob na směnách neomezujeme. Technici, dispečeři a další profese budou pracovat jako obvykle a další desítky pracovníků máme v pohotovosti,“ uvedl Marcel Vrátný, technický ředitel společnosti Veolia Energie ČR. Pro nejlidnatější část Ostravy se sídlištní zástavbou navíc energetici připravili do pohotovostního režimu záložní plynovou kotelnu pro případ náhlého výpadku.

Žádné opravy a odstávky nejsou na sváteční dny v plánu, jak si mohou zájemci ověřit na on-line mapě. V případě poruchy tam lze také podrobněji zjistit, o co se jedná a jak dlouhý by výpadek dodávek mohl být. Na webových stránkách www.vecr.cz stačí kliknout na ikonu: Poruchy a odstávky.

Pokud by se objevily nějaké technické potíže s dodávkou tepla, zákazníci se mohou kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku. Zákazníkům v celé České republice bude k dispozici 24 hodin denně bezplatná zákaznická linka 800 800 860, kde školení operátoři pomohou vyřešit v co nejkratší době technické problémy, fakturační dotazy nebo jiné požadavky.