Kariéra

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v českém a
anglickém jazyce na e-mail: vwsmemsep@memsep.cz.

V současné době nabízíme volné pozice:

Manažer prodeje

Místo výkonu práce: Česká republika
Smluvní vztah: Smlouva na dobu určitou 1 rok; poté možnost změny na dobu neurčitou
Pracovní doba: Flexibilní s pevnou částí od 9 h do 14 h
Nástup: ihned
Benefity: příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, sick days, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; cafeterie; firemní akce a další

Pracovní náplň:

  • Monitoring trhu, aktivní získávání nových obchodních příležitostí
  • Obchodní vyjednávání, konzultace s klienty ke konkrétním obchodním případům
  • Uzavírání nových obchodních příležitostí a kontraktů
  • Rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i novými klienty
  • Cenotvorba, příprava budgetu
  • Příprava obchodních nabídek
  • Příprava strategií pro vstup na nové trhy,
  • Tvorba marketingových strategií
  • Přijímání a zajištění poptávek
  • Reporting vedení společnosti
  • Aktivní účast na seminářích, výstavách

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

  • Zkušenost s prodejem v oblasti úpravy a čištění vody
  • Všeobecné znalosti z oboru úpravy vody
  • Orientaci na výsledek, tah na branku
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupina „B“
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Jazykové schopnosti: angličtina – aktivně, ostatní jazyky výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na
email irena.souckova@memsep.cz.

Projektant strojní

Místo výkonu práce: Praha
Smluvní vztah: Smlouva na dobu určitou 1 rok; poté možnost změny na dobu neurčitou

  • na základě technologického návrhu zpracování technického návrhu řešení pro fázi nabídky, studie nebo projektu, včetně technické a výkresové dokumentace, v oboru úpravy vody
  • vypracování strojní části projektové dokumentace staveb
  • zpracování detailních technologických schémat řešení - PID
  • zpracování strojně technického popisu zařízení a technologie ve formě technické zprávy
  • pomocné pevnostní a hydraulické výpočty pro návrh a kontrolu projektového řešení
  • specifikace navržených zařízení z hlediska kvality a kvantity ve formě datasheetu, pro zajištění technických a cenových údajů formou poptávky
  • zpracování dílčích seznamů strojů, zařízení, systémů a služeb tvořících předmět projektu včetně nezbytných technických parametrů
  • tvorba výkresové dokumentace zařízení, systémů a služeb tvořících předmět projektu ve formátech 2D a 3D
  • specifikace požadavků na navazující profese (stavební, elektro, izolace)
  • autorský a technický dozor při realizaci stavby
  • plnění povinností spojených se jmenováním do funkce HIP pro konkrétní zakázku, zejména ve vztahu k zákazníkovi
  • plnění daných úkolů v souladu se stanoveným časovým plánem
  • využívání technických nástrojů skupiny Veolia a účast na odborných školeních a seminářích
  • v případě nakupovaných projektových prací specifikace, koordinace, kontrola a převzetí práce externích subjektů
  • kompletace a archivace listinné nebo elektronické projektové dokumentace k projektům, zpracované technickým úsekem

Nabízíme:

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • všeobecné technické/strojní znalosti z oboru úpravy vody
  • všeobecné znalosti o technologiích a strojích v oblasti úpravy vody
  • všeobecné znalosti o dodavatelích technologií, strojů a zařízení v oblasti úpravy vody
  • pokročilá znalost software Office 2003 a vyšší
  • dobrá znalost souboru software AutoCad 2007 a vyšší
  • znalost software SolidWorks 2004 výhodou
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • jazykové schopnosti: angličtina aktivně, ostatní jazyky výhodou