Kariéra

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v českém a
anglickém jazyce na e-mail: irena.souckova@memsep.cz.

V současné době nabízíme volné pozice:

Projektant/projektantka - strojní

Místo výkonu práce:  Praha
Smluvní vztah:  Smlouva na IČ nebo na dobu určitou 1 rok; poté možnost změny na dobu neurčitou
Pracovní doba:  Flexibilní s pevnou částí od: 9 h do: 14 h
Nástup:  ihned
Benefity:  příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, sick days, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na penzijní připojištění;  slevy na dopravu, cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; cafeterie; firemní akce a další

Pracovní náplň:

  • Zajištění poptávkového řízení
  • Na základě technologického návrhu zpracovat technický návrh řešení pro fázi nabídky, studie nebo projektu, včetně technické a výkresové dokumentace
  • Vypracovávat strojní část projektové dokumentace staveb
  • Zpracovat detailní technologická schémata řešení - PID
  • Zpracovat strojně technický popis zařízení a technologie ve formě technické zprávy
  • Provádět pomocné pevnostní a hydraulické výpočty pro návrh a kontrolu projektového řešení
  • Specifikovat navržená zařízení z hlediska kvality a kvantity ve formě datasheetu pro zajištění technických a cenových údajů formou poptávky
  • Zpracovat dílčí seznamy strojů, zařízení, systémů a služeb tvořících předmět projektu včetně nezbytných technických parametrů
  • Vytvářet výkresovou dokumentaci zařízení, systémů a služeb tvořících předmět projektu ve formátech 2D a 3D

Nabízíme:

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Pokročilá znalost software MS Office
  • Dobrá znalost software AutoCad
  • Znalost SW SolidWorks
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • jazykové schopnosti: angličtina aktivně, ostatní jazyky výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na
email irena.souckova@memsep.cz.

Rozpočtář

Smluvní vztah:  Smlouva na dobu určitou 1 rok; poté možnost změny na dobu neurčitou
Benefity:  příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, sick days, možnost home office, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na penzijní připojištění;  slevy na dopravu, cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; cafeterie; firemní akce a další

  • Kontrola technických podkladů pro nacenění
  • Kalkulace cenových nabídek
  • Výběr vhodných dodavatelů pro jednotlivé zakázky
  • Zajištění poptávek u dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli
  • Vyhodnocování technických a cenových nabídek dodavatelů
  • Optimalizace nákladů
  • Komunikace s ostatními odděleními (zejména projektanty a procesními inženýry)
  • Spolupráce s manažerem nabídky na přípravě nabídek
  • Správa databáze dodavatelů a nákupních cen
  • Sledování vývoje trhu a technologií

Nabízíme:

  • Možnost práce formou home office
  • Práci vhodnou i pro absolventy

Požadujeme:

  • Orientace v oboru vodní hospodářství výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Pokročilá znalost software MS Excel
  • Jazykové schopnosti: angličtina na pokročilé úrovni (B1)
  • Schopnost týmové spolupráce, flexibilita, zodpovědnost

email irena.souckova@memsep.cz